Nowe mieszkania Wrocław
Na sprzedaż

Wrocław, jako główne miasto w województwie dolnośląskim, zachęca turystów licznymi atrakcjami. Zdecydowanie warto choć raz odwiedzić to piękne miasto. Wrocław, leżący w powiecie wrocławskim jest idealny zarówno jako cel podróży, jak i miejsce będące jedynie punktem na mapie wędrówki krajoznawczej po Polsce. Zarówno sam Wrocław, jak i jego okolice to kilka bardzo ciekawych atrakcji turystycznych, które z pewnością nie zawiodą nawet najbardziej wymagających.

Jakie miejsca warto odwiedzić we Wrocławiu? Trudno jest wybrać tylko kilka miejsc, biorąc pod uwagę, że jest tu tak wiele ciekawych rzeczy do zobaczenia. Jednak na pewno należy odwiedzić Stare Miasto z kościołem św. Elżbiety na szczycie, a także Operę Wrocławską, która jest jednym z najnowocześniejszych teatrów operowych w Europie. Miłośnicy sztuki powinni odwiedzić Muzeum Narodowe, a także Ostrów Tumski z Katedrą św. Piotra i Pawła.

W mieście znajduje się wiele wspaniałych kawiarni, gdzie można napić się kawy lub gorącej czekolady, podziwiając przy tym piękną panoramę Wrocławia. Znajduje się tu również wiele wspaniałych parków, które warto odwiedzić, na przykład Ogród Japoński czy Planty wrocławskie. Do tego wszystkiego można również wybrać się do wrocławskiego ZOO, gdzie w swoich naturalnych siedliskach spotkamy zwierzęta z całego świata. Wycieczka do Wrocławia to po prostu niezapomniane przeżycie.

Gorąco polecamy również odwiedzenie punktu widokowego na szczycie słynnego wieżowca Sky Tower – to pierwszy drapacz chmur we Wrocławiu i jeden z najwyższych budynków miasta, który ma aż 212 m wysokości, a punkt widokowy znajduje się na 49. piętrze. Krajobrazy widziane zza okien robią nieprawdopodobne wrażenie o każdej porze roku, przez co stanowią znakomitą scenerię dla zaręczyn czy różnych sesji fotograficznych. To jeden z najważniejszych punktów turystycznych Wrocławia. Najładniej wygląda o zachodzie słońca i po zmierzchu. Z przeszklonych okien punktu widokowego oprócz samego Wrocławia można także zobaczyć Śnieżkę, Chełmiec czy Ślężę.

Kolejną rzeczą, którą koniecznie trzeba zobaczyć podczas wizyty we Wrocławiu, jest z pewnością podróż kolejką linową – Polinka. Kolejka kursuje nad Odrą. Jedna stacja Polinki znajduje się na Wybrzeżu Wyspiańskiego 23 przy gmachu C-13, druga przy ul. Na Grobli naprzeciw Geocentrum. Wagonik pokonuje trasę 380 metrów i znajduje się aż 7 metrów nad Odrą.

Inne atrakcje Wrocławia są tak liczne i zróżnicowane, że trudno je wszystkie wymienić. Jeśli jesteś zainteresowany, odwiedź miasto Wrocław i zobacz jego atrakcje na własne oczy.

Oferujemy Państwu nowoczesne mieszkania na sprzedaż w Miliczu, który jest oddalony od Wrocławia o niecałe 60km. Nasza inwestycja wyróżnia się przede wszystkim nowoczesnym budownictwem, które charakteryzuje się tym, że uwzględnia czynniki środowiskowe określające jego niepowtarzalny styl. Mieszkania powstają przy użyciu innowacyjnych materiałów, oferujących lepszą izolację niż w budynkach wznoszonych kilkadziesiąt lat temu. Ponadto znajdować się będą w doskonałej lokalizacji, w pobliżu wszystkich udogodnień i połączeń komunikacyjnych.