Inwestycja

Osiedle Pod Starym Dębem

Osiedle „Pod Starym Dębem” położone jest w samym sercu jednego z najpiękniejszych Parków Krajobrazowych – „Dolina Baryczy”. Jest propozycją idealną dla wszystkich szukających chwil wytchnienia od intensywnego życia w wielkim mieście.

Największym atutem Osiedla jest jego położenie nad samą rzeką Barycz – bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, m.in. Park Pałacowy czy trasy spacerowe nad rzeką Barycz. Ponadto na terenie osiedla znajdować się będzie plac zabaw dla dzieci oraz wiata z miejscem na grilla dla wszystkich mieszkańców. Stwarza to doskonałe warunki do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Jest tu bardzo dogodny dostęp do szkół, przedszkoli, sklepów czy punktów usługowych. Oznacza to, że większość spraw można załatwić niedaleko domu.

Poruszając się po mieście mamy swobodę wyboru między samochodem a rowerem. Milicz, jak i całą Dolinę Baryczy wyróżnia bardzo atrakcyjna i niezwykle malownicza ścieżka rowerowa.

Apartamenty na sprzedaż w Miliczu - Osiedle pod Starym Dębem

Budynek zaprojektowano jako mieszkalny wielorodzinny, 4-klatkowy, w skład którego wchodzi część mieszkalna zlokalizowana na 4 kondygnacjach nadziemnych oraz część gospodarcza z komórkami lokatorskimi w kondygnacji podziemnej (piwnicy).
Część mieszkalna obejmuje 59 mieszkań, od jedno- do czteropokojowych.

Apartamenty na sprzedaż w Miliczu - Osiedle pod Starym Dębem
Apartamenty na sprzedaż Milicz - Osiedle pod Starym Dębem

Komórki lokatorskie dla wszystkich mieszkań znajdują się w piwnicy i są dostępne z tej samej klatki schodowej co dane mieszkanie. Z kolei pomieszczenia wózkowni zlokalizowane są zarówno w piwnicy (dla klatek B i C), jak i na parterze (dla klatek A i D) obok wejścia głównego.

Całość jest skomunikowana 4 klatkami schodowymi, dodatkowo na klatce B znajduje się winda osobowa, obsługująca wszystkie kondygnacje.
Kotłownia obsługująca cały budynek znajduje się na parterze. Zlokalizowana jest w obrębie klaki C i posiada niezależne wejście z zewnątrz.

Przy budynku znajdują się dwa oddzielne pomieszczenia do przechowywania rowerów i kajaków. Mieszkania znajdujące się na parterze budynku posiadają własne tarasy. Część mieszkań posiada całkowicie przeszklone antresole, co sprawia, że mieszkanie jest niesamowicie doświetlone.

Już od 7000 zł/m2

DOSTĘPNA OSTATNIA WOLNA KAWALERKA

Tereny biologicznie czynne zaprojektowano jako zieleń niską, tereny obsiane trawą, uzupełnione projektowanymi niskimi drzewami ozdobnymi wzdłuż chodników, ciągów pieszo – jezdnych.

Ujęcie 2 - Osiedle pod Starym Dębem - Mieszkania na sprzedaż Milicz
Apartamenty na sprzedaż w Miliczu - Osiedle pod Starym Dębem
Ujęcie 1 - Osiedle pod Starym Dębem - Mieszkania na sprzedaż Milicz

W południowym narożniku działki zaprojektowano altanę ogrodową, przewidzianą jako miejsce do grillowania dla mieszkańców. Na terenie osiedla znajdzie się również piękny plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Działka posiada dostęp do drogi krajowej nr. 15 – istniejącym zjazdem indywidualnym z ul. Krotoszyńskiej. Droga krajowa nr. 15 jest trasą pomiędzy Wrocławiem a Poznaniem.
Na terenie inwestycji zaprojektowano parking na 59 miejsc postojowych (po 1 na każde mieszkanie)

Zaprojektowano wiatę gospodarczą, gdzie przewidziano miejsce do gromadzenia odpadów stałych. Wiata zlokalizowana w okolicach północnego narożnika działki, w okolicach istniejącego zjazdu indywidualnego.

Przewidziano 15 lokali mieszkalnych, do których dostęp zapewniono osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.

Lokale te znajdują się na parterze a dostęp do nich umożliwia chodnik wyprofilowany z niewielkim spadkiem (1,8%).

Budynek wyposażony będzie w instalację wewnętrzną centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej, wodociągową, elektroenergetyczną, odgromową, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej.

Osiedle będzie wyróżniać się estetyką wykonania oraz nowoczesną koncepcją i projektem. Do wykończenia budynków użyte zostaną trwałe i estetyczne materiały najwyższej jakości. Inwestycja zostanie w całości wybudowana przez firmę FGMM sp. z o.o.

Jadalnia - Osiedle pod Starym Dębem - Mieszkania na sprzedaż Milicz
Sypialnia - Osiedle pod Starym Dębem - Mieszkania na sprzedaż Milicz
Kuchnia - Osiedle pod Starym Dębem - Mieszkania na sprzedaż Milicz
Duże mieszkanie - Osiedle pod Starym Dębem - Mieszkania na sprzedaż Milicz
Korytarz 2 - Osiedle pod Starym Dębem - Mieszkania na sprzedaż Milicz
Salon - Osiedle pod Starym Dębem - Mieszkania na sprzedaż Milicz

Ceny mieszkań już od 7000 zł/m2